v

Hakkımızda

Eryiğit Traktör Hakkında

Eryiğit Traktör Hakkında

2002 Yılında Bursa ili İnegöl ilçesinde 2.El traktör ve zirai ekipman satışı ile başlamış olduğumuz ticari hayatımızda hızla büyüyerek kısa zamanda önemli başarılara imza attık.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar modern tarıma yön veren bir şirket olma vizyonu ile hareket ederek bu doğrulta da ki en önemli adımı 2007 yılında  Bilecik ili ve Bozüyük ilçesinde New Holland Traktör ve Zirai Ekipman bayiliğini alarak gösterdik. Bilecik ili ve  Bozüyük ilçesinde başlayan profesyonel iş hayatımız ve New Holland Markası bayilik sürecimiz 2009 yılında Bursa ili İnegöl ilçesi ile devam etti. Burada 8.000 m2 arazi üzerinde 2.500 m2 kapalı, 5.500 m2 açık alanda kurduğumuz 3S Plaza tesisimiz ile çalışmalarımıza devam ettik ve Bilecik, Bozüyük’te olduğu gibi İnegöl’de de önemli satış adetleri, pazar payı ve müşteri memnuniyeti başarılarına imza attık. 2012 yılında Bursa bölgesi merkez bayiliğini alarak ticari hayatımızda ki büyümeyi sürdürmeye devam ettik ve Bursa ili Osmangazi İlçesi İstanbul caddesi üzerinde 3.000 m2 kapalı 1.500 m2 açık alan içinde, son derece mimari ve modern 3S Plazamızın 2’ncisinide açarak Bursa Merkez Bayiliğine başladık ve bayiliğimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. 

Faaliyet gösterdiğimiz her bölge çiftçinin güvenilir yoldaşı olmayı misyon edinen şirketimiz New Holland ve Eryiğit Traktör Bayrağını bölgesinde gururla dalgalandırmaktadır.